logo strefa

Apartamenty

ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE O KAŻDEJ PORZE ROKU

 

Obiekt Apartamenty „ROK” został oddany do użytku dla gości zimą 2010 roku. W ofercie dla Państwa dysponujemy 49 miejscami noclegowymi w 12 apartamentach typu Studio każdy z aneksem kuchennym kompleksowo wyposażonym w naczynia i sprzęt kuchenny oraz łazienką. Nasze Apartamenty stanowią idealną bazę noclegową nawet dla najbardziej wymagających Gości. We wszystkich z nich jest również Internet bezprzewodowy i TV. Budynek posiada recepcję oraz całodobowy monitoring. 

W apartamentach na przełomie roku 2020/2021 był przeprowadzony remont, zostały odnowione i pomalowane wszystkie ściany oraz w łazienkach zainstalowano uchylne drzwi w kabinach prysznicowych. Dodatkowo zwiększyliśmy parametry prędkości internetu do 600Mbps/100.

 

styczenApartament Styczeń

Apartament STYCZEŃ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na I piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką oraz balkonem 12 m², przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

lutyApartament Luty

Apartament LUTY zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na I piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

marzecApartament Marzec

Apartament MARZEC zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na I piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 5 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu......

 

czytaj więcej

 

 

kwiecienApartament Kwiecień

Apartament KWIECIEŃ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na I piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką oraz tarasem 16 m², przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

majApartament Maj

Apartament MAJ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na II piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

czerwiecApartament Czerwiec

Apartament CZERWIEC zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na II piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu......

 

czytaj więcej

 

 

lipiecApartament Lipiec

Apartament LIPIEC zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na II piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 5 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.......

 

czytaj więcej

 

 

sierpienApartament Sierpień

Apartament SIERPIEŃ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na II piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.......

 

czytaj więcej

 

 

wrzesienApartament Wrzesień

Apartament WRZESIEŃ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na III piętrze. Apartament 2 - u osobowy, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości, jest również przystosowany do przyjazdu z dziećmi. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

pazdziernikApartament Październik

Apartament PAŹDZIERNIK zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na III piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

listopadApartament Listopad

Apartament LISTOPAD zlokalizowany od strony północno-wschodniej budynku na III piętrze. Apartament zaprojektowany z myślą o 2 - u maksymalnie 4 – osobowej rodzinie, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

grudzienApartament Grudzień

Apartament GRUDZIEŃ zlokalizowany od strony południowo-zachodniej budynku na III piętrze. Apartament 2 - 4 osobowy, jednopokojowy typu Studio z aneksem kuchennym i łazienką, przytulny, nowocześnie zaprojektowany i funkcjonalnie urządzony oraz luksusowo wyposażony. Apartament jest przyjazny alergikom z racji swojego wyposażenia w tkaniny antyalergiczne i powierzchnie łatwe w utrzymaniu czystości. Apartament zapewnia pełną niezależność i niczym nieskrępowaną swobodę pobytu.

 

czytaj więcej

 

 

Lokalizacja

Adres

Apartamenty „ROK”:

ul. Jedności Narodowej 50B
78-100 Kołobrzeg, Polska
tel. 604 647 813 lub 602 181 133
e-mail: biuro@apartamentyrok.pl

 Siedziba firmy

Właścicielem Apartamentów„ROK” jest:

Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Kotowicz
ul. Szymanowskiego 18,
78-100 Kołobrzeg, Polska
NIP: 671 105 33 53

Bank Pekao S.A.
03 1240 6508 1111 0010 2165 0711